Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Daima birlik içinde olacağız’

Valiliği tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği düzenlendi. Vali Özdemir Çakacak, “Daima birlik ve beraberlik içinde olacağız” dedi

Giriş Tarihi: 15.6.2016
‘Daima birlik içinde olacağız’
Valiliği tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği düzenlendi. Vatanın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını kimsenin bozamayacağını dile getiren Vali Çakacak, "Ramazan'ın manevi havasını birlikte teneffüs etmek, sizlerle beraber olmak bizler için büyük bir onurdur. En güzel iftarımız sizlerle birlikte yaptığımız iftarımızdır" dedi.

"BÜYÜK BİR AİLEYİZ"
Sultaşa 'de düzenlenen iftar yemeği, Müftü Ali Melek tarafından okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Vali Özdemir Çakacak, "Bizler sizlerle birlikte büyük bir aileyiz. En güzel iftarımız sizlerle birlikte yaptığımız iftarımızdır. Ramazan ayının bizim için ayrı bir önemi var. Gün boyu oruç tuttuğumuzdan aç insanların halini daha iyi anlıyor, insanlara yardım etmenin, sevgiyle ve hoşgörüyle bakmanın gerekli olduğunu daha iyi görüyoruz" dedi. Vatanın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını kimsenin bozamayacağını vurgulayan Çakacak şöyle konuştu: Ramazan'ın bu güzel günlerinde bazen üzülüyoruz. İnsanlıktan nasibini almamış caniler caniliklerini, hainliklerini yapıyorlar. Bizim birliğimizi, beraberliğimizi ve devletimizin bekasını ortadan kaldırmak, birliğimizi bütünlüğümüzü bozmak istiyorlar. Ama bilmiyorlar ki devletimiz birlik, beraberlik ve kardeşlik üzerine kuruludur. Biz bugün burada huzur içerisinde bir iftar yapıyorsak bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Daima birlik içinde olacağız’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN