’a yakışacak bir proje

Başbakan Yardımcısı , Onikişubat Belediyesi tarafından yaptırılan yeni hizmet binası inşaatı alanında incelemelerde bulundu

Giriş Tarihi: 16.6.2016
Kahramanmaraş’a yakışacak bir proje
Başbakan Yardımcısı , Onikişubat Belediyesi'nin yeni hizmet binası inşaatında incelemelerde bulundu. Proje hakkında Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'ten brifing alan Kaynak, "'ın asaletine yakışır bir proje hayata geçiyor" dedi. Projeyi oldukça beğendiğini dile getiren Kaynak, inşaatın 2017'de tamamlanarak belediye binasının hizmete sunulacağını belirtti. "Öncelikle hayırlı olsun diyoruz" diyen Kaynak, şöyle konuştu: "Belediyemizin yeni hizmet binasında çalışmalar başlamış. Yaklaşık 30 bin metrekarelik kapalı alanı olacak. Burası mimari yapısıyla, cephe mimarisiyle, Anadolu'da Selçukluların, Osmanlıların ve yeni modern mimarimizin karması bir bina ortaya çıkacak. Gerçekten Kahramanmaraş'ın asaletine yakışan bir proje gerçekleşmiş. Aynı zamanda çevreci de bir bina olacak. Yüklenicimize rica ettik. İnşaatı 12 ayda bitirmeye gayret edecek. Bizim daha yapacak çok işimiz var."

"AYAK UYDURMALIYIZ"
Belediye hizmet binasının açılışını Başbakan Binali 'ın katılımıyla gerçekleştirmeyi arzu ettiklerini vurgulayan Kaynak, "Bizim amacımız 100 yıllık işi Allah'ın izniyle Cumhurbaşkanımızın da koyduğu hedefler doğrultusunda 10 yıla sığdırmak. Çok hızlı, icracı bir başbakanımız var. Ona, bizim, milletvekillerinin, belediye başkanlarının ve teşkilatların ayak uydurması gerekiyor. İnşallah bu binamızın açılışını da başbakanımızla birlikte yapmayı diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanmaraş’a yakışacak bir proje
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN