Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nin yeni liderleri

Giriş Tarihi: 17.6.2016
Türkiye’nin yeni liderleri

Gündoğdu Koleji’nin lise mezunları törenle diplomalarını alıp kep attılar. Öğretmenleri AGK mezunlar için ‘’nin potansiyel liderleri’ yakıştırması yaptı

Gündoğdu Koleji'nin (AGK) 2015-2016 lise mezunları düzenlenen törenle diplomalarını alıp kep attılar. Okul kampusunda yapılan mezuniyet organizasyonu, yıldızlar törenini aratmadı. Ailelerin ve öğretmenlerin alkışları arasında kırmızı halı üzerinde yürüyerek tören alanına gelen lise mezunları prens ve prensesler kadar şık ve güzeldi.

"HAP YANINIZDAYIZ"
AGK Eğitim Genel Müdürü Naide Karaoğlu ve Liseler Müdürü Nimet Kurdak, "Marka bir okuldan mezun oluyorsunuz. Sizler artık kendi kararlarını verebilecek yetişkin bireylersiniz. Sizlerden isteğimiz Atatürk ilke ve inkılaplarından taviz vermeyen, asla pes etmeyen, büyüklerine saygısını kaybetmeyen ve ailesine değer verip koruyan insanlar olmanızdır" dediler.

İSİMLERİNİ ÇAKTILAR
Adana Gündoğdu Koleji Öğrenci Meclisi Onursal Başkanı Dila Yertut ise Gündoğdu Koleji'ni kuran Kurucu Başkan Yunus Gündoğdu'ya, kendilerini yetiştiren öğretmenlerine ve büyük fedakarlık gösteren ailelerine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye’nin yeni liderleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN