Vali Topaca gazileri iftar yemeğinde buluşturdu

Hayırsever işadamlarına teşekkür eden Valisi Ercan Topaca, “Allah’ın izniyle bu ülkenin ve milletin sırtı yere gelmez” dedi

Giriş Tarihi: 17.6.2016
Vali Topaca gazileri iftar yemeğinde buluşturdu
İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği (İSSİ- AD), gaziler ve şehit aileleri için iftar yemeği düzenledi. İftar yemeğinde katılan Valisi Ercan Topaca, yardım etme anlayışı içinde olan işadamları ve hayır sahiplerinin olduğu sürece bu ülkenin sırtının yere gelmeyeceğini söyledi.

İSKENDERUN MOZAİĞİ
Bu tür sofraların hem devletin şefkatini, hem işadamlarının cömertliğini, hem de dayanışma ve kaynaşmayı gösterme anlamında önemli olduğunu vurgulayan Vali Topaca, "Bugün de burada işitme engelli kardeşlerimiz, öğrencilerimiz, şehit ve gazi yakınlarımız, işadamlarımızla birlikte adeta bir İskenderun mozaiği çiziyoruz" dedi.

VALİ TOPACA'YA PLAKET: Gecenin sonunda İskenderun Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Recep Atakaş, günün anısına Hatay Valisi Ercan Topaca'ya plaket takdim etti. Vali Topaca da, Optimist Kızlar 2.'si ve Optimist Junior Kızlar 3'cüsü olan yelken sporcusu Elmas Gül Koca'ya başarı plaketlerini verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Topaca gazileri iftar yemeğinde buluşturdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN