Cezaevinde neşeli iftara katılım çoktu

Başsavcı Ali Yeldan, günün anısına Vali Mahmut Demirtaş’a hükümlülerin kozalaklardan yaptığı ‘Kanatlı Kozalak’ isimli kuğu figürünü hediye etti

Giriş Tarihi: 19.6.2016
Cezaevinde neşeli iftara katılım çoktu
Valisi Mahmut Demirtaş ve Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ile adliyede görev yapan yargı mensupları, Ceza İnfaz Kurumu'nda yaklaşık 250 hükümlü ile birlikte iftar yaptı. İftar programının ardından ceza infaz kurumunda tüm işlerini hükümlülerin yaptığı Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Camii'nde ilk namaz kılındı. Hükümlülerden oluşan bir grup da ilahiler söyledi.

GÜZEL BİR ORTAM VAR
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, göreve başlamasının 4'üncü gününde ceza infaz kurumundaki hükümlülerle iftar yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Ceza infaz kurumunda çok güzel bir ortam gördüğünü ve mutlu olduğunu belirten Demirtaş, "Buralara düşmek kolay bir şey değil. Ama bu ramazan ayında herkes gibi, özellikle sizlerin de bu işin muhasebesini yapması lazım. Buraya neden düştüğünüzü aklınıza getirerek 'İnşallah bu benim için son olur' demelisiniz" dedi.

"DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ"
Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, gösterdiği ilgiden dolayı Vali Demirtaş'a teşekkür ederek, "Adana'ya geldiğinizin 4'üncü akşamını hükümlülerle birlikte geçiriyorsunuz. Bu bizim için çok özel ve anlamlı. Buradaki kardeşlerimizi hayata hazırlama, onları topluma faydalı birer birey haline getirme ve topluma kazandırılmaları noktasında bize olan desteğini esirgemeyeceğiniz biliyoruz. Kurumumuzu şereflendirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cezaevinde neşeli iftara katılım çoktu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN