Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altyapıda sorunsuz bir

KASKİ Genel Müdürlüğü altyapıda sorunsuz bir hedefi için çalışmalarını yoğun olarak sürdürüyor

Giriş Tarihi: 20.6.2016
Altyapıda sorunsuz bir Kahramanmaraş
Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı KASKİ tarafından sorunsuz bir hedefine ulaşılabilmesi amacıyla tüm ilçelerde içme suyu şebeke, kanalizasyon şebeke, içme suyu kaynak, sondaj çalışmaları, yağmur hattı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok çalışmaları yerlerinde inceleyerek, hiçbir aksamanın olmamasına özen gösteriyor.

ERKOÇ TALİMAT VERDİ
İnceleme gezileri sırasında Pazarcık ilçesinde devam eden sondaj çalışmalarını yerinde inceleyen Genel Müdür Altunok, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç'un talimatları ile kentin dört bir yanında ve ilçelerde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız alt yapısında hiçbir sorun olmayan bir Kahramanmaraş yaratmak. Hedefimizi yakalayacağız" diye konuştu.

67 KİLOMETRE HAT
Pazarcık ilçesine içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı olarak toplam 67 kilometre hat çekildiğini söyleyen Altunsoy, "5 adet sondaj kuyusu ve 3 adet depo yaptık. Pazarcık'ın uzun vadede içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan Kısık Barajı projesinin ihalesine DSİ tarafından çıkıldı. İsale hattı ile arıtma tesisinin planlaması yapılıyor" dedi. Pazarcık ilçesinde 12.5 milyon TL maliyetli 11000 m3/ gün kapasiteli atık su arıtma tesisinin faaliyete geçtiğini de belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altyapıda sorunsuz bir Kahramanmaraş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN