Panik yok

Teknik Direktörü İpekoğlu, takıma faydalı olacak isimleri almaya çalıştıklarını belirterek, “Paniğe gerek yok. 7 Temmuz’a kadar transferin büyük bölümü bitecek” dedi

Giriş Tarihi: 22.6.2016
Panik yok
Yeni sezon için 29 Haziran'da 'da toplanacak olan Spor Toto Süper Lig takımlarından , 7 Temmuz'da başlayacak ikinci etap kampına kadar transferin büyük bir bölümünü tamamla- mak istiyor. Teknik direktör Engin İpekoğlu, panik yapmanın bir anlamı olmadığını ve şu anda Süper Lig'deki diğer takımların da transferde aman aman oyuncu almadıklarını söyledi. Transfer piyasasının yüksekliğinden dolayı herkesin ağırdan aldığını dile getiren İpekoğlu, doğru isimleri tespit ettiklerini, transferleri bu doğrultuda yapacaklarını söyledi. "Doğru isimler tespit ettiğimize inanıyorum" diyen tecrübeli teknik adam, acele etmeden ve 'un bütçesine göre en iyisini yapacaklarını, doğru transferlerle sezona başlamak istediklerini ifade etti.

FİYATLAR UÇUK
Süper Lig'de rakamsal boyutların çok astronomik olduğuna sözlerine ekleyen deneyimli teknik adam Engin İpekoğlu, "Örneğin yurt dışından oyuncu izliyorsunuz ve beğeniyorsunuz ama Türkiye'ye gel dediğimizde rakamlar uçuyor. Halbuki yurt dışında oynadığı takımda düşük fiyat alıyor ancak Türkiye'ye gelir misin dendiğinde rakamlar 4 katına çıkıyor" dedi.

İKİNCİ ETAP ÖNEMLİ
İlk etap kampının Adana'da Çatalan Tesisleri'nde başlayacağını ve ikinci etap kampının da Bolu Koru Otel'de olacağını anımsatan İpekoğlu, iyi şeyler olacağının müjdesini verdi. Adana'da başlayacakları Çatalan kampında belki 2-3 takviye yapmış olacaklarına dikkat çeken İpekoğlu, 7 Temmuz'da başlayacak Bolu kampına kadar transferlerin büyük bir bölümünün takıma katılacağını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Panik yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN