Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kahramanlı kükredi

’nda tartışmasına son noktayı koyan eski başkan Ali Kahramanlı, “O otobüsü kendi paramla aldım. Bir otobüs de Hüseyin Çalışkan alsın, takımın emrine versin” dedi

Giriş Tarihi: 23.6.2016
Kahramanlı kükredi
Başkanı Hüseyin Çalışkan'ın, eski başkan Ali Kahramanlı'nın kulüp ünü garajına çektirdiğini belirterek, "Bu şık olmadı, bu tavır Sayın Başkana hiç yakışmadı" şeklindeki sözlerine tepki gösteren Ali Kahramanlı, "Sayın Çalışkan eğer otobüsün benim olmadığını iddia ediyorsa bunu kanıtlaması gerekir. Elinde belgesi varsa çıksın öyle konuşsun. Kendi paramla şirketime aldığım otobüsü garaja çektirmem kadar doğal bir şey olamaz. Kulüp otobüssüz kaldı ise Sayın Çalışkan benim gibi bir otobüs alsın ve kulübün emrine versin" dedi.

"TEK KURUŞ DAHİ ALMADIM"
Otobüsü 2008 yılında MAN fabrikasından şirketinin adına aldığını, parasını cebinden ödediğini söyleyen Ali Kahramanlı, "Şimdi çıkmışlar otobüsü icradan korumak için üstüme aldığımı ve şirketimin garajına çektirdiğimi iddia ediyorlar. Bunlar kesinlikle yalan. Aldığım otobüs hiçbir şekilde icralık olmadı. Başkan olduğum dönemlerde şirketimin adına parasını ödeyip aldım otobüsü. Ve takımın emrine verdim. Yıllarca kulüp adına kullanıldı. Tek kuruş kira dahi almadım. Yaptığım sözleşmeler ortada. Bu otobüsün kulüple hiçbir ilgisi yok" diye konuştu. Başkan Çalışkan'ın gündem değiştirmek için kendisini ortaya attığını öne süren Ali Kahramanlı, "29 yıl sonra Süper Lig'e çıkan bir takımı düşürdüler. Ve ortada bırakıp kaçtılar. Kendi başarısızlıklarının üstünü örtmek için beni hedef alıyorlar. Bunlara asla alet olmam. Benimle ilgili çıkan haberlerin hepsi asılsızdır. Yalan haberi yazdıranı da, yazan gazeteyi de savcılığa vereceğim. Avukatlarıma bu konuda talimat verdim. Hiç kimsenin benim itibarımı zedelemeye hakkı yok. Başkan Çalışkan çok istiyorsa "TEK KURUŞ DAHİ ALMADIM" cebinden ödeyerek bir otobüs alsın ve kulüp emrine versin. Asıl şık olan budur" şeklinde konuştu.

"MİLYONLAR HARCADIM"
İdmanyurdu ile ilgili tüm gelişmelerden taraftarların haberdar olduğunun altını çizen Ali Kahramanlı şöyle dedi: Ben görevde kaldığım süre içinde hep takımın başarısı için mücadele ettim. Cebimden milyonlarca lira harcadım. Bütün belgeler, kayıtlar ellerinde. Aksini söyleyenler varsa belgesini ortaya koyması gerekir. Bugüne kadar sırf gönül verdiğim kulübe zarar gelmesin diye sustum, meseleleri yargıya taşımadım. Ama artık yeter. Hakkımda yalan konuşan, iftiralar atan, beni suçlu gibi göstermeye çalışan kim olursa olsun yasalar önünde hesaplaşacağım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kahramanlı kükredi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN