Tarsus’ta kanal temizliği sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Tarsus ilçesinde kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarının temizliğini yapıyor

Giriş Tarihi: 25.6.2016
Tarsus’ta kanal temizliği sürüyor
Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Tarsus'ta yer alan mahalle, cadde ve sokaklarda bulunan muayene bacası, yağmursuyu ızgarası, kanalizasyon hattı ve pere tas kaplıtrapez yağmursuyu drenaj kanallarının temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Tüm ilçelerde olduğu gibi Tarsus ilçesinde de kış mevsimine hazırlık çalışmaları ile aşırı yağışlardan gelebilecek olası tıkanıkların önüne geçilmiş olunacak.

VATANDAŞA ÇAĞRI
MESKİ Genel Müdürü Turgut Aybak, "Temizlik çalışmaları su baskınlarının önüne geçmek adına önemli bir tedbir olmasının yanı sıra çevre düzeni ve kötü kokuların yayılmasını engellemek için de büyük önem taşıyor. Bu nedenle merkezlerinden biri olan şehrimizde hatların temizlenmesi konusunda hassas davranıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızdan kanalları, ızgaraları kirletmemeleri ve kanalizasyon sisteminin sağlıklı çalışması içinde abonelerimizin sisteme bez, kâgıt vb katı atık atılmaması konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarsus’ta kanal temizliği sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN