11 Temmuz’da

Giriş Tarihi: 26.6.2016
11 Temmuz’da

İdmanyurdu’nun merakla beklenen olağanüstü genel kurul toplantısının tarihi belli oldu. Bakan ile yapılan görüşme sonrasında kırmızı-lacivertliler 11 Temmuz’da sandık başına gidecek

Tarihinin en kötü günlerini yaşayan İdmanyurdu'nda merakla beklenen olağanüstü genel kurul toplantısının tarihi nihayet belirlendi. Başkan Hüseyin Çalışkan, daha önce sahipsizlik nedeniyle daha önce iki kez ertelenen genel kurulun 11 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00'da Mersin Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılacağını belirterek, "Mersin İdmanyurdu bu kentin markasıdır. Lütfen herkesin kulübe sahip çıkmasını ve genel kuruldan güçlü bir yönetim çıkmasını istiyoruz" dedi.

LÜTFİ ELVAN'DAN DESTEK SÖZÜ
Geçtiğimiz Perşembe günü Ankara'ya giderek Kalkınma Bakanı ile görüşerek takım hakkında bilgi verdiklerini söyleyen Başkan Hüseyin Çalışkan, "Sayın bakanımız bizi çok sıcak bir şekilde karşıladı. Özellikle mali yapımızla ilgili sıkıntılarımızı can kulağı ile dinledi. Kendisine mali kaynakların nerelerden elde edilebileceğine dair liste sunduk. Bize her türlü konuda destek olacaklarını, herkesin elini taşın altına koyması için gayret göstereceğini söyledi" diye konuştu.

HERKES BİR KİBRİT ÇAKSA
Pazartesi günü yapılacak genel kurulda başkanlığa aday olmayacağını söyleyen Hüseyin Çalışkan, şöyle dedi: "Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan, Valimiz Özdemir Çakacak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz büyük destek oldular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Ancak Mersin'deki iş adamları, odalar, borsalar, sivil toplum örgütleri de aynı duyarlılığı göstermeli. Herkes bir kibrit çaksa borç filan kalmaz. Yeni sezon için de güçlü bir kadro kuracak gücümüz olur."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
11 Temmuz’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN