Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ya başkanlık sistemini anlatacak

Çukurova Genç İşadamları Derneği, bu yıl 5’incisini gerçekleştireceği Çukurova Zirvesi’nde konuşması için ülkelerin devlet başkanları ile görüşmeler yapıyor

Giriş Tarihi: 2.7.2016
Adana’ya başkanlık sistemini anlatacak
Çukurova Genç İşadamları Derneği'nin (Çukurova GİAD), bu yıl 5'incisini yapacağı Çukurova Zirvesi, konu ve konuklarıyla bir kez daha ülke gündemine oturacak. Önceki zirvelerde adının uluslararası alanda tanınmasını sağlarken, 'Dünya kenti' yolunda önemli çalışmalar gerçekleştiren Çukurova GİAD, bu kez, 'de tartışılan başkanlık sistemini Çukurova Zirvesi'ne taşıyacak. Başkanlık sisteminin Adana'da anlatılacağı toplantı için çeşitli ülkelerin devlet başkanlarıyla görüşme yapılıyor.

ZİRVE HEYECANI
Yönetişin kurulu üyeleriyle birlikte Adana Valisi Mehmut Demşirtaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk , dünyaca ünlü konukların geldiği Çukurova Zirvesi hakkında da bilgi verdi. Sakarya, "Önceki zirvelerimizde dünyaca ünlü isimleri Adana'ya getirdik. Ülkemizde başkanlık sistemi tartışması var. Başkanlık sistemini çok iyi anlatacak bir program yapacağız. Bazı ülkelerin başkanlarıyla görüşmeler yaptık, çeşitli ülkelerin başkanlarıyla da görüşmeleri sürdürüyoruz" dedi.

İNSAN ODAKLI PROJELER
Çukurova GİAD'ı başarılı çalışmaları nedeniyle kutlayan Vali Demirtaş da, özellikle insanlara Adana ile ilgili isteklerinin sorulduğu, gençlere, Adana'ya, insanlara yönelik hizmet ve projeler nedeniyle Başkan Sakarya ve ekibini kutladı. Demirtaş, "Yapmış olduğunuz projelerde vatandaş yoksa, insan odaklı değilseniz başarılı olamazsınız. Biz de hizmetlerimizde vatandaşın en fazla ne istediğini, beklentilerinin ne olduğunu, neyi tercih ettiğini gözeterek çalışıyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana’ya başkanlık sistemini anlatacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN