Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Talepler dosyası ’ta

ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun ve beraberindeki heyet, Başbakan Yardımcısı ’a kentin sorunlarını içeren bir dosya sundu

Giriş Tarihi: 4.7.2016
Talepler dosyası Veysi Kaynak’ta
Ankara'ya giden ve Sanayi Odası (KMTSO) Başkanı Serdar Zabun, KMTSO Meclis Başkanı Hanifi Öksüz, KMTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Beşen, KMTSO Meclis Üyesi Kadir Kurtul, Kahramanmaraş OSB Başkanı Abdullah Çinkay, AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir ve işadamı Kamil Şirikçi Başbakan Yardımcısı 'ı ziyaret ederek acil çözüm bekleyen sorunları içeren bir dosya verdiler.

EKONOMİK GELİŞMELER
İş dünyası ile koordinasyon halinde olmanın öneminden bahseden Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, "Kahramanmaraş her alanda sınırlarını zorlayan bir il. Ekonomik kulvarda yakalanan ivme umut veriyor. İSO 500 ve İSO 1000'de 20 den fazla kuruluşla temsil ediliyor. Başarılı olan iş dünyasını siyaseten biz de destekliyoruz. Ekonomik gelişimi daha da canlı kılacağız" dedi. Kahramanmaraş heyeti Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'a hayırlı olsun dileğinde bulundu.

8 BİN ÜYEYE HİZMET
KMTSO Başkanı Serdar Zabun, "Özel sektörün gelişimini teşvik etmek, şirketlerin kapasitelerini artırmak, özel sektörün dünya ekonomisi ile uyum kabiliyetini geliştirmek amacıyla 8 bin üyesine hizmet veren oda olarak şehrimizin bugünkü ekonomik performansını sürdürülebilir kılmak, sanayiden tarıma, ihracattan turizm sektörüne var olan potansiyeli harekete geçirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yaptığımız fuarlara katılımın yüksek olması bizi mutlu ediyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Talepler dosyası Veysi Kaynak’ta
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN