Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sektörün liderinden kıskandıran ortaklık

Dürüstlük, kalite ve güven parolasıyla ’ta yaşam alanları inşa eden ASİS , her yeni projesinde bir önceki başarısını gölgede bırakıyor

Giriş Tarihi: 5.7.2016
Sektörün liderinden kıskandıran ortaklık
'ın tanınmış isimlerinden Mehmet Cilve-İsmail İspir ortaklığı olan ASİS , 10 yıl önce çıktıkları yolda bugüne kadar tamamlanan 150'ye yakın projesiyle 6 bin 500'e yakın her bütçedeki aileyi ev sahibi yaptı. Kent merkezinde devam eden onlarca şantiyesindeki 2 bini aşkın konut projesiyle, sektöründe Kahramanmaraş'taki liderliğini bir adım öteye bölgenin liderliğe talip.

VERGİ REKORTMENİ
Son 4 yılda kurumlar vergisinde rekortmen olan ve 900'den fazla sigortalı çalışanıyla sektörün her branşında istihdam sağlayan ASİS İnşaat, güven ve kalitesini büyütmeye devam ediyor. ASİS'te aşılmayacak kırmızıçizgiyi 'her daim dürüstlük, güven ve prensiplerine sadık kalmak' olarak tanımlayan ortaklar Cilve ve İspir, "Sektörde her gelişen teknolojinin gereklerini yerine getirerek ailelerin güven ve huzur içerisinde mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürdüğü konutlar üretiyoruz" dediler.

KALİTE VE GÜVEN
ASİS İnşaat olarak başarılarının arkasında yatan sırrın 'kalite ve güven' olduğunu söyleyen Mehmet Cilve ve İsmail İspir "Bugün ticari rakiplerimiz dahil sektörümüzde kıskanılan başarımızın anahtarı yetkin ve tecrübeli ekiple çalışarak, konut sahibi olmak isteyenleri müşteri değil, dostlarımız olarak görmemizdir. En kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarken, konutlarına kavuşan ailelerin referans ve memnuniyetleri, her geçen gün sermayemizi büyütmüştür" diye konuştular.

"KENDİMİZLE YARIŞIYORUZ"
"Projelerimizde kendimizle yarışıyoruz" diyen Mehmet Cilve ile İsmail İspir şunları söyledi: Her yeni projemizde, bir önceki projemizin başarısını gölgede bırakıyoruz. Üç ana prensibimiz olan kalite, dürüstlük ve güven ilkelerini kendimize kılavuz yaparak, sabırla geleceğe yol alıyoruz. Yaşam alanları yapma rolümüzün getirdiği sorumluluk bilinciyle her bütçeye uygun konut çeşitliliği sunuyoruz. İnsan sağlığı ve konforu her zaman gözetmenin, topluma karşı sorumluluğumuz olduğunun bilincindeyiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sektörün liderinden kıskandıran ortaklık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN