Anlamlı yarışma

Giriş Tarihi: 8.7.2016
Anlamlı yarışma

1. Umuda Destek Atış Yarışması ’nde gerçekleşti. Anlamlı yarışmanın tüm geliri çocuklar için kullanılacak

Atıcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı'nın desteklediği 14 takımın kadın ve erkeklerden oluşan 70 atıcının katıldığı I. Umuda Destek Atış Yarışması'nın finalinde kupayı Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı Atıcılık Takımı aldı. Beyaz Ev'de düzenlenen güzel görüntülere sahne oldu.

ÇEKİŞMELİ GEÇTİ
KKTC Atıcılık Federasyonu yarışmaya katılan takımlardan bu yıl elde edilen gelirin yüzde 70'ini Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar Vakfı, Kanser Hastalarına Yardım Derneği ve Sosyal Hizmetler Dairesi'ne bağlı Lefkoşa Çocuk Yuvası'na bağışladı. Federasyon Başkanı Türker Yiğitcan çok anlamlı bir yarışma yaptıklarını belirtti.

TEŞEKKÜR ETTİ
Yakın Doğu Üniversitesi Atıcılık Takımı üyesi ve I. Umuda Destek Atış Yarışması organizatörü Yrd. Doç. Dr. Ediz Tuncel de etkinliğin sosyal dayanışma yönüne vurgu yaparak, "Sportif amaçlı ama aynı zamanda sosyal ve toplumsal dayanışma amaçlı olarak da düzenlenen bu yarışmaya özveriyle katkı koyan herkese ve Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı'na teşekkür ederiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anlamlı yarışma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN