Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ciler büyüledi

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Anasanat Dalı öğrencileri muhteşem bir gösterinin daha altına imza attı

Giriş Tarihi: 17.7.2016
Baleciler büyüledi
Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü Anasanat Dalı öğrencilerince sunulan gösteri izleyenleri büyüledi. Hacı Ömer Sabancı Kültür 'nde, ünlü bale eserlerinden seçilen danslardan oluşan bir gösteri sunan ÇÜ Devlet konservatuarı öğrencileri büyük alkış aldı. Kuruluşunun 5. yılında Antalya Akdeniz Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Anasanat Dalı öğrencilerini de misafir eden ÇÜ Devlet Konservatuarı'nın etkinliğini yaklaşık 350 kişi izledi.

EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEKLER
ÇÜ Devlet Konservatuarı Müdürü Doç. Dr. Tuğrul Ganioğlu, yıl içerisinde uluslararası ödül alan öğrencilerin yanı sıra birçok öğrencinin de aşama kaydettiğini belirterek "Öğrencilerimizi mezuniyetleri sonrasında çok iyi kurumlarda görmeyi umuyoruz. Ve en iyi şekilde üniversitemizi temsil edeceklerinden şüphemiz yok" dedi. ÇÜ Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Bölümü ve Bale Anasanat Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Seda Ayvazoğlu ise öğrencilerinin hedeflerinin çok yüksek olduğunu söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baleciler büyüledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN