Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seyhan’da asfalt hamlesi

Giriş Tarihi: 23.7.2016
Seyhan’da asfalt hamlesi

Seyhan Belediyesi’nin, güneyde bulunan sebze meyve üretimi noktasında pek çok bölgeye hitap eden mahallelerin bağlantı yollarının iyileştirilmesi ve yeni yollar açması takdir topluyor

Seyhan Belediyesi'nin yeni bağlantı yolları ve asfalt hizmeti konusundaki çalışmaları devam ediyor. Şehrin güney bölgesinde bulunan sebze meyve üretimi noktasında pek çok bölgeye hitap eden mahallelerin bağlantı yollarının iyileştirilmesi ve yeni yollar açılması konusundaki çalışmaları vatandaşların büyük takdirini topluyor. Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Akkapı Mahallesi'nde yeni açılan bir yolun asfalt çalışmasını yerinde denetledi. Karalar'ın bölgeye geleceğini öğrenen mahalle sakinleri ve bir grup mahalle muhtarı teşekkür etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Akkapı Mahallesi Muhtarı Fikret Gizir, yeni açılan bağlantı yolu ile 25 mahallede yaşayan on binlerce vatandaşın rahatlayacağını söyledi. Gizir, "Güneyiyle, kuzeyiyle, doğusuyla, batısıyla ayrıcalık yapmadan hizmet verdiğiniz için teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, hizmet üretme noktasında kendisine yardımcı olan ve vatandaşlarla diyolagda çok önemli bir misyon üstlenen mahalle muhtarlarına teşekkür etti. Başkan Karalar, hizmet üretirken siyasetin kesinlikle gündeminde olmadığını belirtti. "Hizmet üretirken önceliğimiz insanların talep ve ihtiyaçları karşılaştırmasını yapmak. Bu noktada biz ne kuzey, ne güney, ne doğu ne batı diyoruz. Seyhan'ın tamamı bizim. bizim" diyen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar şunları söyledi: Bize oy vermiş olsun olmasın. Belki de daha az oy veren yerlere daha çok hizmet götürüyoruz. Bizim hizmet üretme noktasında öyle bir işimiz yok. Siyaset cephesini çıkardık bir yere koyduk.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seyhan’da asfalt hamlesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN