Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GAPSHOES törenle açıldı

’te bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Kış Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı

Giriş Tarihi: 24.7.2016
GAPSHOES törenle açıldı
Bu yıl 23'üncüsü düzenlenen Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Kış Fuarı (GAPSHOES) Ortadoğu Fuar Merkezi'nde (OFM) görkemli bir törenle açıldı. Açılışa, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı , Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıoğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu katıldı. 15 Temmuz günü büyük bir ihanete uğradıklarını söyleyen GSO Başkanı Adil Sani Konukoğlu, "Öyle bir ihanet ki, ülkeyi bölmeye, ülkeyi kan gölüne çevirmek isteyen bir cuntacı zihniyet milli egemenliği teslim almaya kalktı. Ama 78 milyon insanın tek yürek olabileceğini düşünemediler. Hesaplarında bu yoktu. Bu ülkenin her karış toprağında hepimizin atalarının kanı var. Bu ülkeyi hiç kimseye bırakmayız. Bize bundan sonra düşen görev, birlikteliğimizi ilelebet sürdürmektir" dedi.

"DÖNÜM NOKTASI"
15 Temmuz'da gerçekleşen darbe girişiminin püskürtülmesinin millet açısından dönüm noktası olduğunu söyleyen Büyükşehir Belediyesi Fatma Şahin de, "Aslında bizim için yeni bir , baş eğmeyen baş veren gazi şehrimiz açısından da 15 Temmuz mücadelesi oldu. Herkesin ve her kesimin işine, projelerine devam etmesini ve dünyaya nasıl bir millet olduğumuzu göstermesini diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GAPSHOES törenle açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN