Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ten Erbil’e direkt uçuş başlıyor

Türk Hava Yolları ’ten ’ın Erbil kentine direk uçuş başlatacak. İlk uçuş 5 Ağustos cuma günü gerçekleştirilecek

Giriş Tarihi: 2.8.2016
Gaziantep’ten Erbil’e direkt uçuş başlıyor
'ten Erbil'e direkt uçuş başlıyor. Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Eyüp Bartık, Türkiye'nin hedeflerini gerçekleştirmek için dünyayı turlayan adamlarının her gün yeni bir pazara ulaştığını belirterek, hükümetin, iş dünyasının önünü açmak amacıyla açıkladığı ekonomik paketin ardından Türk Hava Yolları'nın da Gaziantep'ten Erbil'e direkt uçuş başlatacağını ifade etti.

ATILAN ADIM ÖNEMLİ
'ın kuzeyine direkt uçuş başlatılmasının ticari ilişkileri daha iyi seviyelere getireceğine dikkati çeken Bartık, "Güçlü Türkiye için herkes elini değil, gövdesini taşın altına koyuyor. Hem hükümet kanadının hem de iş dünyasının attığı adımlar ülkemizin hedeflerine ulaşması için önemlidir. Atılan her adımı önemsiyor, artarak devam etmesini bekliyoruz" dedi.

İLK UÇUŞ 5 AĞUSTOS'TA
İş adamlarının zamanla yarıştığını vurgulayan Bartık, "Gaziantep'ten direkt uçuş için çok mücadele ettik. Türkiye'den Irak'a ihracat yapan önemli illerin başında geliyoruz. Bu ihracatımızı daha da artırmak için hava ulaşımının şart olduğunu söyledik. Çabalarımız olumlu sonuç verdi. Gaziantep'in ihracatında Irak, açık arayla önde bulunuyor" diye konuştu. Öte yandan, Gaziantep'ten Erbil'e ilk uçuşun 5 Ağustos Cuma günü gerçekleştirileceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gaziantep’ten Erbil’e direkt uçuş başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN