Spor kenti İskenderun

İskenderun Belediyesi’nin davetlisi olarak kente gelen teknik direktör Giray Bulak ile spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, “Burası Türk sporunda önemli bir kent” dedi

Giriş Tarihi: 4.8.2016
Spor kenti İskenderun
İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen "Yerel Yönetimlerin Spora Bakışı" konulu panele katılmak için kente gelen ünlü teknik direktör Giray Bulak ile spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, Belediye Başkanı Seyfi Dingil'i ziyaret etti. Başkan Seyfi Dingil, konuklarına teşekkür ederken, spora ve sporcuya her destek olduklarını belirtti. Başkan Seyfi Dingil, yaz spor okulları kapsamında geleceğin sporcularını yetiştirdiklerini belirterek, "Bu anlamda spor panelleri düzenliyoruz. Düzenlenen panellerde yaz spor okuluna katılan öğrencilerimize spor dünyasının tanınmış isimleri tecrübelerini, bilgi ve birikimlerini aktarıyor. Karşılıklı sohbetlerde gençlerimiz sporu daha çok seviyor" diye konuştu. Tecrübeli teknik adam Giray Bulak, "Gençlerin sporla hayat bulacağını belirterek, Sporun gençlere birçok faydası var. Takım ruhunun oluşmasında, gençlerin kötü alışkanlıklardan korunmasında sporun etkisi büyük. İskenderun özellikle futbol anlamında adını duyurmuş bir kent. Buradan zamanında birçok yetenekli futbolcu büyük kulüplerde forma giymiştir" dedi.


KONUKLARA PLAKET:
"Yaz spor okulları yetenekli gençlerin yetişmesinde önemli bir faktör" diye konuşan teknik adam Bulak, "Çalışmalarından ötürü Belediye Başkanımız Seyfi Dingil'e teşekkür ediyorum" dedi. Spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu ise, "Anadolu'nun birçok yerinde başarılı ve yetenekli gençlerimiz çocuklarımız var. Ben de Başkanımız Seyfi Dingil'e düzenlemiş olduğu spor okulları için teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Seyfi Dingil, konuklarına günün anısına takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Spor kenti İskenderun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN