Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İSTE merkez kampusu TİVOYO ile daha büyüdü

İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ile üniversite senatosuna teşekkür eden Kazım Kocabozdoğan, “Okulumuz öğrencileri merkez kampusa taşınmanın heyecanını yaşıyor” dedi

Giriş Tarihi: 7.8.2016
İSTE merkez kampusu TİVOYO ile daha büyüdü
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu öğrencileri heyecanlı. 2013 yılından bu yana Karayılan Mahallesi'nde eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdüren Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu (TİVOYO); öğrencilere daha kaliteli fiziki, kültürel, sosyal ve sportif imkânlar sunabilmek adına İSTE Senato kararı ile İSTE Merkez Kampusa taşındı.

İNSAN ODAKLI EĞİTİM
2016-2017 eğitim-öğretim ve araştırma yılının Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu (TİVOYO) öğrencileri için çok heyecanlı bir dönem olacağını belirten Yüksekokulu Müdür Vekili Öğretim Görevlisi Kazım Kocabozdoğan; "Öğrencilerin bireysel ve toplumsal gelişimleri, üniversitelerdeki sosyal ve kültürel etkinlik alanları ve kullanımları ile doğrudan ilişkilidir. İSTE Merkez Kampusu, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak daha iyi bir kapasiteye sahiptir. Teknoversite vizyonu ile yola çıkan üniversitemizin bünyesinde insan odaklı, inovatif eğitim/öğretim modellerini kullanan heyecanlı, özgüveni daha da yüksek bir yüksekokul olacağımıza inanıyoruz" dedi.

BAŞARILI ÖĞRENCİLER
Eğitim ve öğretim kalitesinin arttırılması ve fiziki alanın iyileştirilmesiyle beraber öğrenci sayılarının da gün geçtikçe artacağını belirten TİVOYO Müdür Vekili Öğretim Görevlisi Kazım Kocabozdoğan, "Yüksekokul olarak eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanında bilimsel sempozyum ve kültürel seminer, konferans, gezi ve yarışmalarla etkinliklerin sayısını da arttıracağız. Üniversitemizden insan odaklı, daha sosyal ve başarılı öğrenciler mezun edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İSTE merkez kampusu TİVOYO ile daha büyüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN