Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yüreğir’de yaz okulu devam ediyor

Giriş Tarihi: 11.8.2016
Yüreğir’de yaz futbol okulu devam ediyor

Başkan yaz okullarına büyük ilgi olduğunu belirterek, “Çocuklar zamanını hem en iyi şekilde değerlendiriyor, hem de u uzman antrenörlerden öğreniyorlar” dedi

Yüreğir Belediyesi Spor Kulübü tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 'Yaz Okulu' kursu başladı. 8-16 yaş gurubu çocuklar kurslardan faydalanıyor. Yüreğirli çocukları futbol okuluna çağıran Belediye Başkanı "Çocuklar zamanını hem en iyi şekilde değerlendiriyorlar, hem de futbolu uzman antrenörlerden öğreniyorlar" diyerek çocukların yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıklarını belirtti. Yaz Futbol Okulu'nun PTT Evleri Metin Türel Spor Tesisleri, Şarıçam Mahallesi, Levent Mahallesi, Solaklı Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Çelemli Mahallesi, Doğankent Mahallesi ve Camili Mahallesi Spor Tesisleri'ndeki uzman antrenörler tarafından eğitim verildiğini belirten Başkan Mahmut Çelikcan "Çocuklarımızın sokağın olumsuz koşullarından kurtulmak için muhakkak bir spor dalı ile uğraşması gerekmektedir. Biz de gençlerimize bu imkânı veriyoruz" dedi.

SPOR TESİSLERİ
Futbol okullarında çocukların yaz aylarında zamanlarını sporla en güzel şekilde değerlendirdiklerini belirten Başkan Mahmut Çelikcan, "Spor Tesisleri ile ilçemizi donatıyoruz. 8 mahallemizde spor tesislerini hayata geçirdik. Yenileri yapılıyor. Çocuklarımız bu güzel tesislerde yazın uzman antrenörlerden hem futbol kursu alıyorlar, hem de spor yaparak güzel bir aktiviteye dahil oluyorlar" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yüreğir’de yaz futbol okulu devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN