İSTE ile İTSO arasında burs protokolü imzası

Giriş Tarihi: 13.8.2016
İSTE ile İTSO arasında burs protokolü imzası

İskenderun ve Sanayi Odası, İskenderun Teknik Üniversitesi’ni tercih eden en başarılı 27 öğrenciye aylık 400 TL burs verecek

İskenderun ve Sanayi Odası (İTSO), İskenderun Teknik Üniversitesi'nin (İSTE) 4 yıllık fakülte ve yüksekokul bölümlerini tercih eden öğrenciler içerisinden en yüksek puanı olan 27 öğrenciye 2016-2017 eğitim- öğretim dönemi boyunca 400 TL'lik burs verecek. Burs protokolü, İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ve İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz tarafından imzalandı.

ITSO'DAN DESTEK
Göreve geldiği günden bu yana İTSO'nun desteğini gördüğünü belirten Rektör Prof. Dr. Dereli, "Öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesinde bizlere destek oldunuz ve gönül kapılarınızı bizlere her açtınız. Bu destek bize güç veriyor. Üniversitemizi tercih eden öğrencilerimize burs verilmesi noktasında bugün burada önemli bir protokol imzalıyoruz" dedi.

İSTİHDAMA KATKI SAĞLAYACAK
Geçmte olduğu gibi üniversiteye destek olmaya devam edeceklerini anlatan İTSO Başkanı Yılmaz ise, "Bölgemiz bir sanayi bölgesidir. Üniversitemizden mezun olan öğrencilerimizin bu bölgede iş ve istihdama katkı sağlayacağını düşünüyoruz" diye konuştu. İmza töreni sonunda İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, İTSO Başkan Levent Hakkı Yılmaz'a hediye takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İSTE ile İTSO arasında burs protokolü imzası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN