Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HKÜ’den eğitimcilere becerilerini artırma projesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), 2016 Kosova yılı programı kapsamında, “Erken Çocukluk Dönemi Eğitimcilerinin Mesleki Niteliklerinin Geliştirilmesi” adlı proje başlatılıyor

Giriş Tarihi: 14.8.2016
HKÜ’den eğitimcilere becerilerini artırma projesi
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Fakültesi; Öncesi Öğretmenliği, Özel Eğitim Öğretmenliği, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü işbirliği ile gerçekleştirilmesi planlanan "Erken Çocukluk Dönemi Eğitimcilerinin Mesleki Niteliklerinin Geliştirilmesi" adlı projeyle erken çocukluk dönemi eğitimcilerinin mesleki becerilerini artırmayı hedefliyor.

BİREYLERE ÖZEL EĞİTİM
HKÜ Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Şermin Metin; 21. yüzyılda gelişimin ve değişimin bireylerin sahip olması gereken becerilere yön vereceğini belirterek, "Günümüz toplumları, becerisi gelişmiş, işbirliği yapabilen, yaratıcı, yaşam ve becerileri kazanmış, teknolojiyi etkin ve amacına uygun kullanabilen bireylerin yetiştirilmesini gerekli kılmaktadır. Ayrıca özel eğitim gerektiren bireylerin, eğitimden yaralanmaları gelişmiş toplumların bir göstergesi olarak görülmektedir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HKÜ’den eğitimcilere becerilerini artırma projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN