Başkan Tahmazoğlu: FETÖ’nün indeyim

Giriş Tarihi: 20.8.2016
Başkan Tahmazoğlu: FETÖ’nün hedefindeyim

Şahinbey Belediye Başkanı , hakkında algı çalışması yapıldığını söyleyerek “FETÖ ile bağlantılı hiç kimseyle iş yapmam” dedi

'te Şahinbey Belediye Başkanı , FETÖ'ye finansal destek sağlayan firmalarla alışverişinin olmadığını belirterek, "Bana karşı yapılanlar bir algı operasyonu. 17-25 Aralık öncesinde ve sonrasında bunlarla mücadele ettiğim için beni olarak seçtiler. Şimdiye kadar aleyhimde FETÖ'nün yayın organlarında çok sayıda olumsuz haber çıktı. Şimdi de kendilerine mensup bir firmadan alışveriş yaptığım yolunda algı oluşturmanın gayretindeler" dedi.

HABER YAPTILAR
17-25 Aralık sonrası belediyede FETÖ ile irtibatlı olduğunu düşündükleri veya sosyal medyada hükümet ya da Cumhurbaşkanı aleyhinde paylaşımlar yaptığını tespit ettikleri 40 kişiyi görevden uzaklaştırdıklarını söyleyen Başkan Tahmazoğlu, "Bu mücadelemiz devam etti. Biz 15 Temmuz öncesinde de bunlarla savaş halindeydik. Bu örgüt ile mücadeleye devam ettik. Belediye binasının önüne adam getirip eylem yaptılar. Samanyolu TV, Zaman ve Bugün gazetelerinde belediyemiz aleyhinde onlarca olumuz haber yaptılar. Onlar da bizimle mücadele ediyordu" diye konuştu. Şahinbey Belediyesi'nin FETÖ finansörü olarak gösterilmesi veya onlardan mal aldığı iddiasının tamamen gerçek dışı olduğunu savunan Tahmazoğlu, "İddialar üzerine 2 gün önce araştırma yaptırdım. Belediyemizden ilaheyi aynı zamanda Gaziantep Müteahhitler Odası Başkanı da olan İbrahim Apa almış. Adam gidip araştırmasını yaptı. Işık Ahşap'tan alınmış bir malzemelerinin olmadığını söyledi. Böyle bir alım yok, iddia eden varsa belgesini, faturasını ortaya koysun. Biz FETÖ'nün terör örgütü olduğunu zaten ilk günden beri mücadele ederek söylüyoruz" dedi. İnşaatı yapan firmanın sahibi İbrahim Apa ise, "Işık Ahşap'tan bir ürün almadım, kaldı ki binanın inşaatı daha yarım kaba inşaat halinde. O fotoğraftaki TIR'dan boşaltılan ise ahşap ürünü değil, taş yünü dediğimiz çatı malzemesi. ESKA adında Kayserili bir firmadan almışız. Işık Ahşap ile bir ilgisi yok. Muhtemelen ESKA firması istediğimiz ürünü taşıtmak için bu kamyonu kiralamış olabilir. Tentesinde Işık Ahşap yazması da bundandır. Kaldı ki biz FETÖ ile mücadele eden, vatanına, milletine bağlı bir firmayız. Belediyemizin de böyle olduğunu kesinlikle biliyoruz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Tahmazoğlu: FETÖ’nün hedefindeyim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN