Başkan Kimyeci pazarcıları ağırladı

Giriş Tarihi: 1.9.2016
Başkan Kimyeci pazarcıları ağırladı

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Salı ve Cuma Pazarı esnafı ile bir araya gelerek istişarede bulundu. Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda pazarcı esnafı ile fikir alışverişinde bulunan Kimyeci, esnafın her türlü istek ve sıkıntılarının çözüme kavuşturulmasına büyük önem verdiklerini bu kapsamda bir araya gelerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunduklarını kaydetti.

OLUMLU YANSIDI
Pazarcı esnafı fiziksel ihtiyaçlarının Antakya Belediyesi tarafından giderilmesinden dolayı teşekkür ederek, pazar yerlerinin eskiye göre daha bakımlı, daha düzenli olduğunu vurguladılar. Esnaf, semt pazarlarında süt, süt ürünleri gibi açıkta satılan gıdalara yönelik başlatılan buzdolabı uygulamasının da hijyen açısından çok güzel olduğunu ve satışlara da olumlu yönde etki yaptığını belirttiler.

BAŞKAN NOT ALDI
Başkan Kimyeci not alarak dinlediği pazarcı esnafının taleplerinin yerine getirileceğini belirterek, şehir genelinde bulunan semt pazarlarının düzenli, temiz ve hijyenik olmasına, pazarcı esnafının rahat ve hijyenik koşullarda satış yapmasına, vatandaşların da aynı memnuniyetle gönül rahatlığı ile alışverişlerini yapmalarına büyük önem verdiklerini ifade etti. Kimyeci şehir genelindeki tüm pazarların bakım, onarım, temizlik, ilaçlama gibi temel hizmetlerinin yerine getirildiğini vurguladı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kimyeci pazarcıları ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN