Türkiye'nin en iyi haber sitesi

15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi ilgi gördü

Giriş Tarihi: 5.9.2016
15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi ilgi gördü

Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı ile AK Parti Genel Merkezi tarafından hazırlanan ‘’15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi’’ Forum AVM Atıf Yılmaz Meydanı’nda açıldı.

Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı ve AK Parti tarafından organize edilen, FETÖ/ PDY silahlı terör örgütünün girişimi ve demokrasi nöbetlerinin fotoğraflarla anlatıldığı "15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi" sergisi büyük ilgi görüyor. AK Parti Milletvekili Yılmaz Tezcan, sergiyi 15 temmuz darbe girişimini unutturmamak için açtıklarını söyledi. Mersin Forum AVM Atıf Yılmaz Meydanı'nda gerçekleştirilen serginin açılışına AK Parti Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan, Yılmaz Tezcan, AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, sergiyi darbe girişimini hatıralardan silmemek için açtıklarını belirtti..

KARANLIK GECE
Darbe girişiminin Türkiye için karanlık bir olduğunu vurgulayan Milletvekili Tezcan, "Bu kalkışmaya yeltenen hainler, milletimiz tarafından durduruldu. 15 Temmuz kalkışması sıradan bir darbe girişimi değildi. Tankların üzerine çıkan, uçaklara, helikopterlere, silahlara karşı göğsünü siper eden, demokrasiye, bayrağa, vatana sahip çıkan bu aziz millete şükran borçluyuz" dedi. Sergide darbe gününün dehşet görüntülerinin yer aldığı 100 fotoğraf sergileniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi Sergisi ilgi gördü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN