Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aday değilim

21 Eylül 2016 Çarşamba günü kongreye gidecek. Başkan Hüseyin Çalışkan yapılacak genel kurulda kesinlikle aday olmayacağını açıkladı

Giriş Tarihi: 8.9.2016
Aday değilim

Çalkantılı bir dönemden geçiren , 21 Eylül Çarşamba günü kongreye gitme kararı aldı. Kulüp Başkanı Hüseyin Çalışkan, kesinlikle aday olmayacağını belirtti. Başkan Çalışkan, "Para istediğimiz yönetici ertesi gün istifa ediyor. Yönetici kadromuz zayıfladı. 4-5 kişi kaldık. Kongrede aday olmayacağım. Bu kesin kararım. Bu işi yapacak olanlar lütfen aday olsun" dedi.

21 EYLÜL'DE OLACAK
21 Eylül'de Büyükşehir Belediyesi Kongre Salonu'nda saat 10.00'da yapılması planlanan genel kurul, çoğunluk sağlanamaması halinde 28 Eylül 2016 Çarşamba gününe ertelenecek. Başkan Hüseyin Çalışkan, "Bu iş ekip işidir, tek başına yürütülmez. Mersin İdmanyurdu'na gönül vermiş olanlar taşın altına elini koymuyor. Ama lafa gelince herkes konuşuyor, bizi asıyor" diye konuştu.

EVET DEME ZORUNLULUĞU
Mersin İdmanyurdu'nun hiç geliri bulunmadığını, kulübe aktarılan ların da icralara gittiğini vurgulayan Çalışkan, "Buraya kadar zor geldik. Transfer yapamadık ancak son gün Tita, Güven Varol, Sinan Kaloğlu ve Perdiel ile anlaştık. Mitrovic ve Serol Demirhan'ı da kadroda tuttuk. Ne dedilerse 'evet' demek zorunda kaldık. Çünkü çaresizdik, çaresiz bırakıldık" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aday değilim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN