Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taşköprü’de ücretsiz taraması yapıldı

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Özülkü Grubu öncülüğünde tarihi Taşköprü’de düzenlenen halk sağlığı etkinliği son derece neşeli geçti

Giriş Tarihi: 10.9.2016
Taşköprü’de ücretsiz sağlık taraması yapıldı

Özülkü Grubu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Halk Sağlığı Müdürlüğü işbirliği ve Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla halk sağlığı etkinliği düzenledi. Taşköprü'de gerçekleşen etkinlikte Özel Adana Hastanesi, Güney Adana Hastanesi, Metro Hastanesi ve Özülkü Tıp sağlık çalışanları Seyhan ve Yüreğirlilere ücretsiz sağlık taramaları gerçekleştirdi.

SAĞLIK VE EĞLENCE
Tansiyon taraması, şeker ölçümü, oksijen satürasyonu, diyetisyen kontrolünde vücut kitle indeksi analizi, sağlık söyleşileri yapılırken Halk Sağlığı Müdürlüğü'ne ait mobil sağlık araçlarında organ bağışı aracı ,sağlıklı yaşam aracı, diş kontrol muaye aracı ve Büyükşehir Belediyesi mamografi TIR'ı hizmet verdi. Folklor gösterileri ve zumba fitness gösterileri beğeniyle izlendi. Toplum bilincini artırarak hastalıkları meydana gelmeden önlemek ve hayat standardını yükseltmenin hedeflendiği etkinlik 3 gün sürdü. Organizasyon komitesi, "Taşköprü Halk Sağlığı Günleri'nin önümüzdeki yıllarda geliştirilerek bir sağlık şölenini Adana halkına kazandırmayı arzu ediyoruz. Tüm katkı koyan kurumlara ve katılım gösteren halkımıza teşekkürlerimizi sunarız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taşköprü’de ücretsiz sağlık taraması yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN