Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Erkoç’dan gemi müjdesi

Giriş Tarihi: 20.9.2016
Başkan Erkoç’dan gemi müjdesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 2. etabı tamamlanan 150 dönümlük Menzelet Mesire Alanı’nda kullanılmak üzere bir gemi alındığını açıkladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Menzelet Mesire Alanı'nın inci etabının da tamamlandığını ifade ederek, 150 dönümlük alanı halkın hizmetine sunduklarını söyledi. Başkan Erkoç, Başbakan Binali 'ın talimatı ile bir gemi aldıklarını açıkladı. Başkan Erkoç, vatandaşların yararlanacağı geminin önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş'a getirlerek hizmete gireceğini bildirdi.

150 DÖNÜMLÜK ALAN
Kahramanmaraş halkının ihtiyaç duymasından dolayı Menzelet Mesire Alanı'nı genişlettiklerini anlatan Başkan Erkoç, "Daha önceleri halkımız bu bölgede mesire alanı olmadığı için Tekir'e Göksun'a doğru nerede bir çam ağacı varsa onun altında piknik yapmaya giderlerdi. Bunun için 150 dönümlük bu alan halkımızın rahat ve güzel bir ortamda piknik yapmalarına imkân sağlıyor. Menzelet Mesire Alanımızda sadece iki tane halı sahamızın inşaatı kaldı" dedi. Vatandaşlara gemi müjdesi veren Başkan Erkoç, şöyle konuştu; "Buraya bir de gemi getiriyoruz ve vatandaşlarımızı gezdireceğiz. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımız sağ olsunlar bu konuda bize yardımcı olmaktalar. Sayın Başbakanımız bu konuda talimat vermişti. Gemimizin de gelmesi ile burası Türkiye'nin önemli mesire alanlarından birisi haline gelecek. Sadece halkımızın hizmetine değil, bölge illerimizin de hizmetine açtık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Erkoç’dan gemi müjdesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN