Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Abi : Yol yapılmadı sürücüler tepkili

Giriş Tarihi: 23.9.2016

Havalimanı, Doğumevi ve Hacı Bayram semti arasında bir yol vardı. Yıllar önce parke taş ile döşenmti. Yol cadde boyunca çökmüş durumda. İnsanlar arabaları ile geçerken zigzaglar çiziyor. Geçtiğimiz ay içerisinde bu yol ile ilgili bir şikayet daha yazmıştım.
Çukurlardan kaçmaya çalışan sürücüler kaza yapmamak için büyük çabalar sarf ediyor. Bu yolun yeniden düzenlenmesi lazım. Çünkü yamayla falan olacak iş değil. İşte kış geldi kapıya dayandı. Bundan sonra yol yapım işleri de zorlaşır. Çünkü okullar açıldı, yağmur çalışmaya izin vermez. Orada yaşayan insanların Allah yardımcısı olsun.

YEŞİLYURT'TA BUDANAN AĞAÇ VE SARMAŞIKLAR YOLLARI TIKIYOR
Tarsus kent merkezinde Yeşilyurt Mahallesi'nde bazı sokaklarda budama yapılan ağaçların ve sarmaşıkların trafiği engellemesi sürücüleri zor durumda bırakıyor. Özellikle Cevdet Verdi Sitesi civarında apartmanların çevre duvarını saran ve adeta ağaç haline gelen sarmaşık çiçeklerinin budamasının yapıldığı ve çıkan dalların yaprakların sokağı kapladığı görülüyor. Mahalle sakinleri sokağın boydan boya araç trafiğine kapandığı gibi, söz konusu sokağın ya site yönetimi tarafından, ya da belediye ekiplerince temizlenmesini istiyor. Hadi beyler temizleyin sokağı da trafiğe açılsın.

YDÜ YAYINLARI'NDAN YENİ BİR HUKUK KİTABI
Yakın Doğu Üniversitesi araştırma görevlisi Aysun Beydola tarafından kaleme alınan, Kuzey Kıbrıs öğretisinde tebligat yapılamaması ve bu durumdan ortaya çıkan olumsuz sonuçlarlı içeren "Kuzey Kıbrıs Hukukunda Tebligat Yapılmaması ve Hukuki Sonuçlar" adlı kitabı Yakın Doğu Üniversitesi Yayınları'ndan çıktı. Kuzey Kıbrıs hukukunda tebligat hususunda yazılmış önemli incelemelerden biri olan çalışmada, Kuzey Kıbrıs hukukunda tebligatın nasıl yapılması gerektiği hususunda açıklamalara yer verilirken, tebligat yapılamaması nedenleri ve hukuki sonuçları hakkında ayrıntılı bilgi verildi. İngiliz hukuku ve Türk hukukunda tebligata ilişkin düzenlemeler kitapta değerlendirildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Abi : Yol yapılmadı sürücüler tepkili
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN