İskenderun lobisi önerisi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçeyi geleceğe taşımak için kurumların mutlaka işbirliği yapılması gerektiğini vurguladı

Giriş Tarihi: 25.9.2016
İskenderun lobisi önerisi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, el birliği ile İskenderun'u geleceğe taşıyacaklarını açıkladı. İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü , İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı ve İskenderun Esnaf Odaları Birlik Başkanı Uğur Fırat'ı ziyaret eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çok ivedilikle İskenderun lobisinin oluşturulması gerektiğini vurguladı.

EĞİTİME DESTEK
Göreve geldiği günden bugüne kadar eğitime destek olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil, "Destek olmaya devam edeceğiz. En büyük yatırım insana olan yatırımdır. Bir ülke ancak eğitimli bireyler ile geleceğe hazırlanır. Bu vesile ile 2016- 2017 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, sizlerin şahsında öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve eğitim camiasına başarılar diliyorum" dedi.

LOBİ ÖNEMLİ
Esnaf ziyaretinde İskenderun lobisinin önemine vurgu yapan Başkan Seyfi Dingil, "Esnafımız bizlerin gözbebeğidir. Kentin gelişmesi ve kalkınması noktasında elimizden geleni yapıyoruz. İskenderun'u daha ileriye götürmek için ele ele vermeliyiz. İnşallah el birliği ile İskenderun'umuzu daha yaşanılabilir bir kent haline getireceğiz. Sizlerin görüş ve öneri bizler için çok önemli" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İskenderun lobisi önerisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN