Mükemmel finalist Tarsus Belediyesi

Giriş Tarihi: 25.9.2016
Mükemmel finalist Tarsus Belediyesi

Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM), Tarsus Belediyesi’nin ‘Avrupa Mükemmellik Ödülü’ başvurusunda finalist olduğunu açıkladı

başladığı kalite çalışmalarıyla, ilçenin adını önce ulusal kalite platformlarında, şimdi de Avrupa platformunda duyuruyor. Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı (EFQM), Tarsus Belediyesi'nin Avrupa Mükemmellik Ödülü başvurusunda finalist olduğunu açıkladı. Tarsus Belediyesi'nden bir heyet 29 Eylül'de İtalya'nın Milano kentinde düzenlenecek törenle ödüllü alacak. Tarsus Belediyesi, 'de en son 2013 yılında elde edilen ' Mükemmellik Büyük Ödülü'nün ardından Avrupa Mükemmellik Ödülü yolculuğunda finalist oldu. Nisan 2016'da İngiltere, İrlanda, Danimarka, İspanya ve 'den uzman değerlendiriciler tarafından gerçekleştirilen Saha Ziyareti ile yapılan kapsamlı değerlendirme sonucunda, değerlendiricilerin hazırladığı ve EFQM'e sunduğu raporu ödül jürisi de değerlendi ve Tarsus Belediyesi'nin finalist olmasına karar verdi.

"NAKIŞ NAKIŞ İŞLEDİK"
Belediye Başkanı Şevket Can, bu başarının yaptıkları kaliteli çalışmaların ödülü olduğunu söyledi. Başkan Can, "2002 yılında Burhanettin Kocamaz döneminde kalite çalışmalarına başladık. Yaptığımız sürekli iyileştirmeler sonucunda sunduğumuz hizmetlerle Tarsus'u nakış nakış işledik. Kalite ve mükemmellik yolculuğumuzda basamakları bir bir çıkarak; Türkiye'de Mükemmellik Büyük Ödülü alan ilk ve tek belediye olduk" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mükemmel finalist Tarsus Belediyesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN