Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İSTE’de ‘hoş geldin’ ve oryantasyon toplantısı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu 1’inci sınıf öğrencileri oryantasyon ve hoş geldin toplantısında bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 2.10.2016
İSTE’de ‘hoş geldin’ ve oryantasyon toplantısı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) İşletmeciliği ve Otelcilik 1'inci sınıf öğrencilerine üniversiteyi tanıtmak ve Teknoversite manifestosu hakkında bilgi vermek amacıyla düzenlenen toplantıda Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdür Vekili Yrd. Doç. Dr. Alpaslan ile Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Turizm Bölümü Başkan Vekili Ayhan Varol Bayer, İSTE'nin vizyonu, sunduğu imkanlar, eğitim olanakları ve hedefleri hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

YENİ TEKNOLOGLAR
İSTE'yi tercih ettikleri için öğrencilere teşekkür eden , "İSTE hayatınızı şekillendireceğiniz yeni bir dünya. Amacımız buradan sizleri en donanımlı şekilde mezun edip, iyi bir şekilde iş hayatına hazırlamak" dedi. Ayhan Varol Bayer de "Üniversitemize 75 farklı ilden 2 bin 500 yeni öğrencinin İSTE ailesini tercih ettiğini görüyoruz. Üniversitemizin amaçlarından birisi Teknolog yetiştirmektir. Yani teknoloji hakkında bilgi sahibi ve edindiği bilgiyi pratik hayatta kullanabilen bireyler" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İSTE’de ‘hoş geldin’ ve oryantasyon toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN