Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Artık talimat alan bir yok

Giriş Tarihi: 3.10.2016
Artık talimat alan bir Türkiye yok
TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, 'nin her alanda geliştiğini belirterek, "Bu artık kandıracakları, oynayacakları, manipüle edecekleri ve talimat verecekleri bir değil. Onurumuzla yaşayacağız. Bütün bu sarmalı kırarak yeni yüzyıla bir kere daha damgamızı vuracağız" dedi. Kahramanmaraş'ta doğalgaz temel atma ve İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün açılış töreninde konuşan Güvenç, "Etrafımızın ateş çemberiyle sarılı olduğu şu günlerde halk için, eğitim için, yatırım için bir aradayız. Böyle de devam edeceğiz. Bir ve beraber olarak bu mücadeleyi ileriye götüreceğimiz bu günlerde vatandaşlarımızın rahat olmasını istiyoruz" dedi. Güvenç şöyle devam etti:

KENDİNİ HALKA ADADI
"Şu 14 yıl gösterdi ki bu millet provokasyonlarla, terör örgütlerinin saldırılarıyla yıkılmayacak kadar güçlüdür. Hamdolsun halka dayanan, halkın hizmetine kendini adamış dünya lideri bir Cumhurbaşkanı var. Samimiyetle çalışan, gücünü halktan alan bir hükümet var. Halkına hizmeti ibadet sayan, bu ülkenin yetiştirdiği güzel insanlar var. Türkiye artık kandıracakları, oynayacakları, manipüle edecekleri ve talimat verecekleri bir Türkiye değil." Türkiye'nin yeni yüzyıla bir kere daha damga vuracağını kaydeden Güvenç, "Bu kaçınılmazdır. En son BM'de hepsinin gözünün içine bakarak Cumhurbaşkanımız, 'Bu sizin kurduğunuz dünya düzeni adil değil' dedi. 'Milleti kandırıyorsunuz' dedi. 'Kendinizi refah zenginlik, dünyanın geri kalanına zulüm, soykırım, terör ve şiddet…' dedi. Bu düzen değişecek. Hiç şüpheniz olmasın. Bunun önderliğini yapabilecek tek devlet Türkiye'dir" diye konuştu.

AÇILIŞLAR YAPILDI
Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan da eskiden bir ilçede ufacık bir işin programa girmesi için bütün ilçe ahalisinin toplanıp, bir iki ay konuştuktan sonra Ankara'ya gidildiğini belirtti. Daha sonra AK Parti milletvekilleri Nursel Reyhanlıoğlu, İmran Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Pazarcık Kaymakamı Mehmet Boztepe ve Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ'ın konuşmasının ardından, ilçeye gelecek doğalgazın temeli ile İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Pazarcık Meslek Yüksekolu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin açılışı yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Artık talimat alan bir Türkiye yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN