Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sanki ’in belediyesi değil

’de düzenlenen MEDITOUR fuarına katılmayan ’li Mezitli Belediyesi’nin Başkent’te CHP Genel ’nde tanıtım günleri düzenlemesi tepkilere neden oldu

Sanki Mersin’in belediyesi değil

'in tanıtımı için düzenlenen 7'nci Akdeniz Turizm Forumu (MEDITOUR) Fuarı'na katılmayan 'li Mezitli Belediyesi'nin CHP Genel 'nde tanıtım günleri düzenlemesi tepki topladı. Projeleri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na tanıtmak için hiçbir masraftan kaçınmayan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan'ın Mersin'in turizminin tanıtımına ilgisiz kalmasını eleştiren AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Ali Kıratlı, "Başkan Neşet Tarhan 'ben yaptım oldu' mantığı ile hareket ediyor. Tanıtım günleri fuarlarda olur parti genel merkezinde değil. Ankara'da tanıtım günleri yapacağına önce Mezitli'ye bir çekidüzen versin. Her yer dökülüyor" dedi.

"BİZE İLKİ YAŞATTILAR"
Bir siyasi partinin genel merkezinde tanıtım yapıldığına daha önce şahit olmadığını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Ali Kıratlı, "CHP Genel Merkezi'ndeki tanıtım günleri için meclis kararı olmadan başkanlık oluruyla 100-150 bin TL arasında para harcadılar. Başkan Tarhan'ın kendi siyasi geleceğini ve bir sonraki seçimlerde adaylığını garanti altına almak için, belediyenin bütçesiyle etkinlik yapmasını şiddetle kınıyorum. Tanıtım günlerinin adını 'Mutlu Mezitli' koymuşlar. Oysa Mezitli halkı yerel yönetimlerden memnun değil. Yollar yapılmıyor, kaldırımlar berbat durumda. Çöp hizmetleri yeterli değil. 'Mutlu Mezitli' sadece sözde olmuyor"dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanki Mersin’in belediyesi değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN