Türkiye'nin en iyi haber sitesi

GKV Özel Okulları yarım asırlık bir yuva

Giriş Tarihi: 12.10.2016
GKV Özel Okulları yarım asırlık bir yuva
Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, eğitimin birey için olduğu kadar ülke ve ulus için büyük önem taşıdığını belirterek öğretmenlere büyük görevler düştüğünü söyledi. Nüket Ersoy, "Birçok alanda ciddi sınavlardan geçtiğimiz bu dönemde, ülkemizin nitelikli eğitim kurumlarına ve öğretmenlere her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğunu unutmayalım" dedi.

TOPLUMUN MİMARLARI
Kuruluşunun 53'üncü yıldönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının bu süreç içerisinde Anadolu'nun en önemli eğitim kurumları arasında yer aldığını ifade eden Ersoy, "Birçok alanda ciddi sınavlardan geçtiğimiz bu dönemde, ülkemizin öğretmenlere her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Öğrencilerimizi Atatürk ilke ve devrimler, cumhuriyet değerleri, erdemli ve onurlu olmanın, gerçek yurtseverliğin önemiyle yetiştireceklerine inancımız sonsuz" diye konuştu.

BÜYÜK GÖREV
GKV'nin 53 yıl önce önemli bir ihtiyacı karşılamak üzere kurulduğuna dikkat çeken Ersoy, "53 yıl önce çıktığımız çağdaş uygarlık yolunda birlikte büyük aşama kat ettik ve emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Bu yolda hedefimiz bilim ve aydınlık, düşmanımız ise cehalet ve karanlıktır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
GKV Özel Okulları yarım asırlık bir yuva
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN