Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘İyi bir eğitim herkesin hakkı’

’in önde gelen eğitim kurumlarından Ünsal Ören Eğitim Kurumları’nda en önemli ders, milli bir ruhla yoğrulmuş, ülkesine ve milletine bağlı, geleceğe umutla bakan nesiller yetiştirmek

Giriş Tarihi: 12.10.2016
‘İyi bir eğitim herkesin hakkı’
Eğitim faaliyetlerini 'te sürdüren Ünsal Ören Eğitim Kurumları, kendi bünyesindeki Özel Meslek Lisesi öğrencilerine sağladığı olanaklar ve staj imkanlarıyla onları meslek hayatına kazandırmaya devam ediyor. Eğitim sektöründe 10 yılı aşkın bir deneyim ve tecrübeye sahip kurum, Matematik Özel Öğretim Kursu, Temel Lise, Butik Ortaokul, KPS - DGS Kursları ve Etüd Merkezlerinden oluşan hizmet yelpazesine kattığı Sağlık Meslek Lisesi bölümleriyle de çekiyor. Gaziantep ve Nizip'te olmak üzere şimdilik iki noktada hizmet veren Ünsal Ören Sağlık Meslek Lisesi ilk mezunlarını verdi.

NİTELİKLİ MESLEKİ EĞİTİM
Ünsal Ören Sağlık Meslek Lisesi kurucusu Ünsal Ören, mezunlarının tamamına yakınının Gaziantep ve çevresinde faaliyet gösteren sağlık kurumlarında hizmet vermeye başladıklarını bu başarının kurum olarak verdikleri sektörel beklentilere uygun nitelikli mesleki eğitim ile mümkün olabildiğini belirtti. Ören, sağlıkta 3 ana dalda eğitim verdiklerini, pratik odaklı eğitimlerini çeşitli özel hastane ve sağlık kuruluşları ile staj çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi.

GELECEĞE UMUTLA BAKAN NESİL
Kurulduğu günden bu yana gıdasını bu topraklardan alan yerli ve milli bir eğitim markası olmayı hedeflediklerini belirten Ünsal Ören, "Bu eğitim ve öğretim yılına kurumlarımız ve kadrolarımız olarak 'iyi bir eğitim herkesin hakkı' düşüncesini merkeze alıyoruz. Eğitimde en önemli dersimiz milli bir ruhla yoğrulmuş, değerlerine, ülkesine ve milletine bağlı, geleceğe umutla bakan nesiller yetiştirmek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘İyi bir eğitim herkesin hakkı’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN