Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nun en prestijli ödülü Başkan Karalar’a

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen organizasyonda Seyhan ilçesini adeta kültür ve sanatın haline getiren Başkan Zeydan Karalar, “Direklerarası Jüri Özel Ödülü”nü aldı

Giriş Tarihi: 15.10.2016
Tiyatronun en prestijli ödülü Başkan Karalar’a
'Direklerarası Seyirci Ödülleri' 'da Yaşar Kemal Kültür 'nde düzenlenen törenle sahiplerine verildi. Bu yıl 16'ncısı düzenlenen organizasyonda Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da ödül alan isimler arasındaydı. dünyasın en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve tiyatro seyircilerinin oyları ile belirlenen derecelendirmede Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sanata ve sanatçıya verdiği katkılardan dolayı "Direklerarası Jüri Özel Ödülü"nü, Direklerarası Seyirci Koordinatörü Ömer Şahinbaş'ın elinden aldı.

SANATIN YANINDA
Sanatın ve sanatçının yanında oldukları vurgusunu yineleyen Başkan Zeydan Karalar, 2,5 yıllık görev süresi sonunda ilçesinin kültür sanatla anılmasının kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Başkan Karalar, "Göreve gelirken ilçemizi bir kültür sanat merkezi haline getireceğimizin sözünü vermiştik. Bugün geldiğimiz noktada bunu açıkça görebiliyoruz ki artık Seyhan bir kültür sanat merkezi. Bu da beni çok mutlu ediyor. Bizler sanatın ve sanatçının yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz" ifadelerine yer verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tiyatronun en prestijli ödülü Başkan Karalar’a
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN