Balcalı’ya yağdı

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’nin lü çalışmaları çocuk ölümlerinin en aza indirilmesine katkı sağlayacak

Giriş Tarihi: 16.10.2016
Balcalı’ya ödül yağdı
Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Derneği'nin düzenlediği, 13'üncü Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Kongresi ve 9. Çocuk Acil Tıp ve Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi'ne Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi damgasını vurdu. Çocuk Yoğun Bakım ve Çocuk Acil Tıp Kliniği'nde görevli insanlarının yaptıkları önemli çalışmalar 5 önemli dalda lendirildi.

5 DALDA ÖDÜL
Alanında geniş bilgi ve tecrübeye sahip öğretim üyeleri ve yabancı konuşmacılar deneyimlerini katılımcılarla paylaştığı kongrede Balcalı Hastanesi Çocuk Yoğun Bakım alanında Sözel Bildiri dalında 1 2 ve 3'cülük ile poster dalında 3'cülük ödüllerinin sahibi oldu. Balcalı Hastanesi, Çocuk Acil Tıp alanında ise Sözel bildiri dalında 2'nclik ödülünün sahibi oldu. Kongre ve alınan ödüller ile ilgili bilgi veren Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Rıza Dinçer Yıldızdaş, kongrede birçok yeni ve faydalı çalışma hakkında bilgi sahibi olunduğunu belirti. Yıldızdaş, ödüle layık görülen çalışmaların tümünün çocuk ölümlerinin önüne geçmek konusunda ilerde büyük yararlar sağlayacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balcalı’ya ödül yağdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN