Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yumurtalık’ta acil sorunlar çözülecek

Valisi Mahmut Demirtaş, “Yumurtalık şirin bir ilçemiz. Buradaki sorunların en kısa zamanda çözüm bulması ve vatandaşlarımızın rahatı için elimizden geleni yapacağız” dedi

Giriş Tarihi: 16.10.2016
Yumurtalık’ta acil sorunlar çözülecek
'nın Yumurtalık ilçesine giden Vali Mahmut Demirtaş bazı temaslarda bulundu. İlçe Kaymakamı Asalet Karabulut, Belediye Başkanı Türkeş Filik, Emniyet Amiri Alper Tunga, Jandarma Komutanı Özgür Baran ile kamu kurum ve kuruluşları temsilcilerinin hazır bulunduğu incelemede Vali Demirtaş, ilçede gerçekleştirilen kamu yatırımları hakkında ayrıntılı bilgiler aldı.

HIZLI, TİTİZ VE KARARLI
Kaymakamlık, belediye, emniyet müdürlüğü ve jandarma komutanlığını ziyaret ettikten sonra restorasyon çalışmaları devam eden Yumurtalık Kalesi'nde inceleme yapan Vali Mahmut Demirtaş, ilçenin sorunlarının çözümü ve sıkıntıların giderilmesi noktasında daima titiz, hızlı ve kararlı davranılmasını istedi. Vatandaşlarla da bir araya gelen Vali Demirtaş, talep ve beklentilerini dinledi. İlçenin potansiyelinin yatırımcılarla buluşturulması gerektiğine dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş'ın Yumurtalık ziyareti, 'Kamu kurum ve kuruluşları olarak daima vatandaşlarımızın yanındayız. İlçelerimizin kamu yatırımlarıyla buluşturulması ve eksikliklerin giderilmesi noktasında üzerimize düşen görevleri layıkıyla yerine getirmeye kararlıyız" mesajıyla son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yumurtalık’ta acil sorunlar çözülecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN