Tenzile Erdoğan Lisesi çalışmalarına başlandı

Giriş Tarihi: 22.10.2016
Tenzile Erdoğan Lisesi çalışmalarına başlandı

Okul tamamlandığında yürüyüş yolları, kameriyeler, ahşap gölgelikli oturma yerleri, bekçi kulübesi, satranç oyun alanı, spor sahaları ve otopark yer alacak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı 'un talimatı ile yapılması kararlaştırılan 24 derslikli Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi ve 300 kişilik öğrenci pansiyonunun yapımına başlandı.
Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Etüt Proje Şube Müdürlüğü tarafından projelendirilen ve kontrolünde yapılacak olan Tenzile Erdoğan 24 derslikli İmam Hatip Lisesi ve 300 kişilik pansiyon yapım çalışmaları Dulkadiroğlu ilçesi Yahya Kemal Mahallesi'nde devam ediyor.
Bugüne kadar eğitime 35 milyon lira yatırım yaptıklarını belirtilen Başkan Erkoç "Belediyemizce yapılacak Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi, oturum alanı 846 metrekare olup toplam inşaat alanı 5 bin 76 metrekare olacak. Eğitim yapısı bodrum, zemin ve 4 kattan oluşacak. 24 derslik, Z kütüphane, fizik, kimya ve biyoloji laboratuarı, resim ve atölyesi, çok amaçlı salon, bilgisayar laboratuarı, beden eğitimi dersliği ve idari birimlerden oluşuyor" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tenzile Erdoğan Lisesi çalışmalarına başlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN