Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Polis teşkilatında büyük değişiklik

Emniyet Müdürleri Kararnamesiyle 34 il emniyet müdürü merkeze alınırken, 24 il emniyet müdürü ile 2 daire başkanının yeri değiştirildi. Bölgemizde de , , Hatay ve K.Maraş emniyet müdürleri başka illere atandı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Polis teşkilatında büyük değişiklik
Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile 34 il emniyet müdürü merkeze alınırken, 24 il emniyet müdürü ile 2 daire başkanının yeri değiştirildi. İlk ataması yapılan İl Emniyet Müdürü sayısı ise 37 oldu. Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek Emniyet Müdürlüğüne atanırken, Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ'un yeni görev yeri ise Aydın oldu. Adana'ya Zonguldak Emniyet Müdürü Osman Ak atanırken, Mersin'in yeni emniyet müdürü Karaman Emniyet Müdürü Mehmet Şahne oldu.

GÖREV DEĞİŞİMİ
Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilirken, yerine Erzincan Emniyet Müdürü Doğan İnci geldi. Merkeze alınan Hatay Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ'dan boşalan koltuğa ise Erzurum Emniyet Müdürü Kamil Karabörk atandı. Resmi Gazete'de yayınlanan kararnamenin ardından yeni emniyet müdürleri önümüzdeki günlerde görevi devralacak.

ÜLKEYE HİZMET
Adana'da görevde olduğu süre içinde önemli operasyonlara imza atan ve halkın huzuru için gece gündüz demeden çalışan Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, "Adana'nın öz evladıyım. Benim için Adana'da olsun, Balıkesir olsun fark etmiyor. Önemli olan ülkeme en iyi hizmeti verebilmem. Bu ülkenin her yeri benim memleketimdir. Adana'da hemşerilerimden inanılmaz destek gördüm. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Polis teşkilatında büyük değişiklik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN