’nün son model durakları

Yüksek , bilgi teknoloji merkezi ve yüksek teknolojisi vaat eden Büyükşehir Belediye Başkanı ’nün, 2016 model durakları görenleri güldürüyor

Giriş Tarihi: 28.10.2016
Hüseyin Sözlü’nün son model durakları
2014'te yapılan yerel seçim öncesinde "Bir şey değişecek her şey değişecek" sloganıyla yola çıkan ve seçim afişlerinde ileri , bilgi teknoloji merkezi, yüksek teknolojisi vaatlerinde bulanan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı 'nün sözleriyle yaptıklarının tamamen zıt olduğun ortaya çıktı. Kentin en gözde semtlerinden Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı'na 40 yıl öncesinin duraklarını koyan Büyükşehir Belediyesi'nin bu girişimi teknolojiye parmak ısırttı.

DURAK NOSTALJİSİ
Göreve geldikten sonra seçim sloganını "Bir şey değişti, her şey değişiyor" diye değiştiren Başkan Hüseyin Sözlü'nün, bugüne kadar beklenen değişimi yapamadığı görüldü. Zihni Aldırmaz döneminde kentin akıllı duraklarla donatıldığını, klimalı duraklarda özellikle sıcak yaz günlerinde rahatlıkla beklediklerini söyleyen vatandaşlar, "Artık köy yollarında bile olmayan duraklar en gözde semtin yollarını süslüyor. Millet bu durakları görünce kahkahayı basıyor" dedi. Başkan Sözlü'nün yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi, Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı'nın Kıyıboyu Caddesi girişinde yapılan durağı başarılı bulmuş olacak ki, bir benzerini de caddenin karşısına kurdu. Derme çatma duraklara esprili yaklaşan vatandaşlar, "Başkan Sözlü genç nesili düşünmüş ve hiç tanımadığı durakları getirip koymuş. Keşke eski dolmuşları da sefere koysa da, onları da görme fırsatı yakalasak. Herkes gider Mersin'e, Adana gider tersine durumu oluştu" diye konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hüseyin Sözlü’nün son model durakları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN