Televizyon isteğini Başkan Seyfi Dingil yerine getirdi

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sosyal medyada gördüğü engelli gencin talebine duyarsız kalmadı, bizzat evine gidip televizyon hediye etti

Giriş Tarihi: 1.11.2016
Televizyon isteğini Başkan Seyfi Dingil yerine getirdi
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kas hastalığı nedeniyle 22 yıldır yatağa mahkûm olan 28 yaşındaki Fatih Oğlak'ın televizyon talebine kayıtsız kalmadı. Başkan Seyfi Dingil, Fatih Oğlak'ı Yunus Emre Mahallesi'ndeki evinde ziyaret ederek isteği olan televizyonu kendisine teslim etti. Aldığı hediye karşısında duygulanan Fatih Oğlak, Belediye Başkanı Seyfi Dingil'e teşekkür etti.

SOSYAL MEDYADA GÖRDÜ
Anne Fatma Oğlak tarafından karşılanan Başkan Seyfi Dingil, "Genç arkadaşımızı sosyal medya üzerinden izlediğimde çok duygulandım. Hemen kendisi ile iletişime geçildi. Bir isteğinin olup olmadığı soruldu. Kendisi de evde can sıkıntısını giderecek bir televizyon ihtiyacı olduğunu ifade etmiş. Bizler de hemen Fatih kardeşimizin isteğini yerine getirelim dedik" dedi.

DESTEĞE DEVAM
Engelli vatandaşlara ellerinden geldiğince destek olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, "Fatih kardeşimizi mutlu ettiysek ne mutlu bize. Fatih'in o güzel yüzünü güldürmek için buradayız. Umuyoruz yakın zamanda sağlığına kavuşur" diye konuştu. Fatih Oğlak ise Seyfi Dingil'e teşekkür ederek, "Bizleri çok sevindirdiler. Çok mutlu olduk. Bizlerin her zaman yanında olduğunu söyledi. Allah razı olsun" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Televizyon isteğini Başkan Seyfi Dingil yerine getirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN