Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adana Emniyetinde Ak dönemi

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’nden Adana Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Osman Ak, “Yasalar ve hukuk çerçevesinde Adana’nın huzuru için canla başla çalışacağız” dedi

Adana Emniyetinde Ak dönemi

İçişleri Bakanlığı Emniyet Müdürleri Kararnamesi'nde Zonguldak'tan Adana'ya atanan Emniyet Müdürü Osman Ak, görevine başladı. Adana'nın huzur kenti olması için canla başla çalışacaklarını dile getiren Adana'nın yeni Emniyet Müdürü Osman Ak, "Yasalar ve hukuk çerçevesinde bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da canla başla çalışacağız" dedi. Emniyet Müdürlüğü bahçesinde çiçeklerle karşılanan Adana Emniyet Müdürü Osman Ak, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve karakol amirleriyle tek tek tokalaşarak tanıştı. Daha sonra makamına geçen Müdür Ak, kent hakkında brifing aldı. Töreni takip eden gazetecileri ağırlayan Müdür Ak, "Biz ayrılmaz birer parçayız. Birlikte güzel işler yapacağız" diye konuştu.

HUZUR KENTİ ADANA
Adana'nın huzur kenti haline gelebilmesi için gece gündüz demeden çalışacaklarını dile getiren Ak, "Yasalar ve hukuk çerçevesinde, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da arkadaşlarımla birlikte canla başla çalışacağız. Kamuoyunun desteği ile el birliği ile hareket edeceğiz. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılamaz derler. Biz de yaptığımı olumlu işlerle anılmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adana Emniyetinde Ak dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN