Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sırrıberk ARSLAN: Hoş geldiniz Sayın Müdürüm

Giriş Tarihi: 4.11.2016
İçişleri Bakanlığının son Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Türkiye'nin en hassas illerinden Kahramanmaraş'ımıza hoş geldiniz Sayın Doğan İnci.
23 yaşınızda komiser yardımcısı olarak polis akademisinin kapısından çıkıp, giydiğiniz şerefli üniforma ile kendinizi bu güzelim vatana ve milletinin huzuru ve güvenine adamış biri olarak 27 yılda kazandığınız mesleki tecrübeyle Kahramanmaraş'ımızda önemli başarılara imza atacağınızdan hiç kuşkum yoktur.
Eminim, çünkü bugüne kadar güzel ülkemin en zorlu coğrafyasına sahip Diyarbakır, Adıyaman, Erzincan'da ve Genel Müdürlük emrinde yaptığınız görevlere baktığımda sizi bugünlere taşıyan unsurun sadece 'devletinin polisi' ve 'vatansever' olduğunuz gerçeği olduğunu görüyorum.
İşte bu yüzden, kahpeliklere ve hainliklere tanık olduğumuz bu günlerde ülkemize ve kentimize çok faydalı olacağınıza adım gibi eminim.
Sayın Emniyet Müdürüm,
Elbette istihbarat kökenli bir müdür olarak koltuğunuza oturmadan önce kentimizle ilgili doğma büyüme bir Kahramanmaraşlı kadar bilgiye sahip oldunuz.
Gazeteci olarak 'kamuyu aydınlatma, bilgilendirme' ilkesinden affınıza sığınıp belki aldığınız brifinglerde yer almayacak bazı bilgileri kısaca ben vermek isterim.
Kahramanmaraş'ta çok sanayici ve işadamı vardır. Ama eli sıkılacakların sayısı, uzatılacak elin sayısı kadardır. Bu şehirde çok bağ evleri, konaklar, misafir ağırlayacak mekânlar vardır, laikin bir kahvesi içileceklerin sayısı da uzatılacak elin sayısı kadar sınırlıdır.
Bu şehirde ikram ettiği bir bardak çayı, eşine dahi söylemekten utanacak kadar mütevazı olanlar kadar, yaptığı yardımı ağzına sakız edip konuşurken kendini bakanların, başbakanların, hatta Cumhur reisin yakın dostuymuş gibi anlatacak arkası ihanet ve bağlar gazeli olan görgüsüzler de vardır.
Sayın Müdürüm,
Bu şehirde kendini siyasetçi sanan sinemacılar kadar, bugün olmuş FETÖ'nün okullarının resmi ortağı olmalarına, çocuklarını, yeğenlerini devlet el koyuncaya kadar FETÖ'nün o okulundan almayacak kadar Fetullah'a bağlı olmalarına rağmen demokrasi nöbetlerinde meydanın en önüne oturup kendini gösterecek kadar alçalan çifte yüzlüler de vardır.
Sayın Müdürüm,
Sayın Valimizin öncülüğünde mücadele edeceğiniz başta P.İ.Ç. (Paralel İhanet Çetesi) olmak üzere yapacağınız çalışmalarda şimdiden size takım arkadaşlarınıza Allah kolaylık versin.
Kahramanmaraş'ımıza hoş geldiniz Sayın Doğan İnci.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sırrıberk ARSLAN: Hoş geldiniz Sayın Müdürüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN