Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hatay Günleri canlı geçiyor

Hatay’ın hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını sağlamaya yönelik olarak bu yıl 5’incisi düzenlenen Başkent’te Hatay Günleri’ne Ankaralılar büyük ilgi gösteriyor

Giriş Tarihi: 7.11.2016
Hatay Günleri canlı geçiyor

Bu yıl 5'incisi düzenlen Başkent'te Hatay Günleri, Ankaralıların akınına uğradı. Hatay'ın hem ulusal hem de uluslararası alanda tanınırlığını sağlama amacıyla Atatürk Kültür Merkezi'ndeki etkinlikte, İskenderun Belediyesi standı yoğun ilgi gördü. Çeşitli ikramlar yapan, ziyaretçilere İskenderun hakkında genel bilgiler veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, "Tanıtıma büyük önem veriyoruz" dedi.

İSKENDERUN MERAK EDİLİYOR
İskenderun güzelliklerini sergilemek ve daha iyi tanıtımını yapmak düşüncesiyle organizasyonda yer aldıklarını belirten Başkan Seyfi Dingil, "Hatay Günleri'ne yerli yabancı birçok ziyaretçi geliyor. Gelen vatandaşlar İskenderun'u merak ediyor. Bizler de gelen konukları kentimize davet ederek misafirlerimize içerisinde tanıtım CD'si broşür, kitapçık, belediyemizin faaliyetlerini anlatan dergi ve çeşitli hediyeler bulunan çantamızı takdim ediyoruz" diye konuştu.

HUZUR, BARIŞ VE KARDEŞLİK
İskenderun'un huzur, barış ve kardeşliğin simge kenti olduğunu ifade eden Başkan Seyfi Dingil, şöyle konuştu; "İskenderun'daki bu kardeşlik ortamının tüm dünyaya örnek olmasını temenni ediyoruz. Şu an dünyanın en fazla ihtiyaç duyduğu şey olan barış ve huzur ortamı İskenderun'da var. Gelsinler kentimizi görsünler. En büyük zenginliğimiz işte budur. Sanayi, turizm, deniz ve doğal güzellikler de ayrı bir zenginlik."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hatay Günleri canlı geçiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN