Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşlıların kişisel bakımı belediyeden

Yüreğir Belediyesi’nin ‘Belediyeniz Yanınızda’ projesi kapsamında kurulan mobil ekip, yaşlı ve muhtaçları evlerinde ziyaret ederek bakımlarını yapıp, ihtiyaçlarını karşılıyor

Giriş Tarihi: 22.11.2016
Yaşlıların kişisel bakımı belediyeden

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ev ziyaretlerini içeren 'Belediyeniz Yanınızda' projesi kapsamında 96 yaşındaki Fatma Kallıkçı'yı evinde ziyaret edip hayır duasını aldı. Başkan Çelikcan "Yaşlılarımız, toplumumuzun en önemli ve vazgeçemeyeceğimiz parçalarıdır. Hayatı onlar için daha kolay ve yaşanılır kılmalıyız. Bu amaçla kurduğumuz mobil ekibimiz kişisel ihtiyaçlarını karşılıyor" dedi.

KOMŞULARIN İLGİSİ
Fatma Kallıkçı'yı Selahattin Eyyubi Mahallesi'ndeki evinde ziyaret eden Başkan Çelikcan, Fatma ninenin elini öptü, hayır duasını aldı. Fatma nineye ziyarete geldiğini gören komşuların da yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Başkan Çelikcan mahalle sakinleri ile de sohbet etti, sorunlarını dinledi. Vatandaşların talepleriyle ilgili belediye birimlerine talimat verdi.

İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR
Yaşlılarımızın toplumun en önemli ve vazgeçilmez parçaları olduğunu hatırlatan Çelikcan "Hayatı yaşlılarımız için daha kolay ve yaşanılır kılmalıyız. 'Belediyeniz Yanınızda' projemizle yaşlının, düşkünün, kimsesizin yanında oluyoruz. Özel donanımlı mobil bir araçla yola çıkan ekiplerimiz yaşlı ve kimsesizlere sağlık, kuaför ve kişisel bakımlarında düzenli olarak hizmet veriyor" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşlıların kişisel bakımı belediyeden
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN