“Bölgenin en hızlı büyüyen firmasıyız”

Giriş Tarihi: 23.11.2016
“Bölgenin en hızlı büyüyen firmasıyız”
Yeniledikleri araç filosunun son teknolojik donanımla donatılarak hizmete başladığını belirten Yüksel Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kemal Yüksel, 60'lı yıllarda şehir içi taşımacılıkla sektöre başladıklarını ve yılların tecrübesi ile yoğrulduklarını belirterek, "Elde ettiğimiz tecrübe firmamızı bugünlere ulaştırdı. Son 10 yılda attığımız adımlarla bölgenin en hızlı büyüyen firması haline geldik" dedi.

"GÜVEN VERDİK"
İlk yolculuğa 1968 yılında başladıklarını söyleyen Yüksel, "Şehiriçi taşımacılık yaparak başladığımız sektörde şehirlerarası taşımacılıkta büyüdük, güven verdik, işimizde hassas olduk bu da müşterilerimizin memnuniyeti olarak geri döndü. Her gün yenilikler katmak için durmadan çalıştık. 2000'li yıllarda yeniliklere farklılıklara adım attık. Bu özelliğimiz sayesinde 10 yıl içinde bölgenin en önemli firması haline geldik. Yüksel Taşımacılık markası ile yürüdüğümüz bu yolda hız ve güvenilirlik anlayışı çerçevesinde yatırımlarımızı yaptık. Lojistik hizmetinin hakkını verecek yatırımlarla büyümeye karar verdik. Bu değişimin bizi yeni limanlara taşıyacağına, verdiğimiz güvenle müşteri memnuniyetini artıracağına inancımız tamdır" diye konuştu.

İDDİALI HİZMET
Kara ve hava taşımacılığının yanında deniz taşımacılığında da iddialı olduklarını belirten Yüksel "Deniz taşımacılığı yükselen bir değer ve Mersinimizin olmazsa olmaz bir hizmet noktası olduğunu düşünüyoruz. Kurumsal müşterilerimize bu konuda destek vermeye devam ediyoruz. Çünkü özellikle konteyner, kuru yük gibi alanlarda hizmete devam etmekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimizi liman ve gümrük hizmetleri konusunda yalnız bırakmıyoruz. Çünkü müşterilerimizin zaman/değer ilişkisi açısında büyük kıymet oluştuğunu biliyoruz ve bu açığı kapatmaya gayret ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Bölgenin en hızlı büyüyen firmasıyız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN