Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dayak yiyen kadını savcılık sahiplendi

Adana’da bulaşıkları elde yıkamayan karısını tekme tokat döven Nusret Limonçiçeği tutuklandı. Özbek kadına yakın koruma verilmesi istendi

Giriş Tarihi: 24.11.2016
Dayak yiyen kadını savcılık sahiplendi
Adana'da, bulaşıkları neden elde yıkamıyorsun diye tartıştığı Özbekistan uyruklu eşi Shakhnazahon Limonçiçeği'ni (32) tekme tokat döverek hastanelik eden Nusret Limonçiçeği tutuklanırken, mağdur kadına Adana Cumhuriyet Başsavcılığı Aile İçi Suçlar Soruşturma Bürosu sahip çıktı. Başsavcılık talimatıyla yeniden aldırılan raporda, önceki raporun aksine vücudunda kırıklar oluştuğu ve lezyonların basit tıbbi müdahale ile giderilemeyecek şekilde olduğu tespit edilince, serbest bırakılan koca tutuklandı. Genç kadına ise yakın koruma talep edildi.

KAFA ATTI, YUMRUKLADI
Seyhan ilçesi Akkapı Mahallesi'nde oturan Nusret Limonçiçeği, Özbekistan asıllı eşi Shakhnozakhon Limonçiçeği ile bulaşıkların elde yıkanması meselesi yüzünden tartıştı ve eşini tekme tokat dövdü. Görme kaybı yaşayan ve vücudunda morluklar oluşan kadına Adana Devlet Hastanesi'nde 'hayati tehlikesi yoktur' diye rapor verilince gözaltına alınan dayakçı koca serbest kaldı. Adana Cumhuriyet Başsavcılığı Aile İçi Şiddet Suçları Soruşturma Bürosu bu duruma duyarsız kalmadı. Savcılık dosyayı yeniden inceledi ve dayak yiyen kadının detaylı bir muayeneden geçirilmesini istedi. Alınan raporda Özbek kadının vücudunda kırıklar bulunduğu, yaralarının da basit tıbbi müdahale ile giderilemeyecek şekilde olduğu ortaya çıktı. Şiddet gören kadının 5 ay önce de dayak yüzünden düşük yaptığı ortaya çıktı. Bunun üzerine dayakçı koca gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Özbek kadına da yakın koruma verilmesi için Valiliğe başvuru yapıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dayak yiyen kadını savcılık sahiplendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN